
Занурювальний насос Metabo TPF 6600 SN (0.45 кВт, 6600 л/год) (0250660006). Оригінал
- Нет в наличии
5 772 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Занурювальний насос Metabo TPF 6600 SN (0.45 кВт, 6600 л/год) (0250660006). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Высота всасывания | 5 м |
| Висота напору | 6 м |
| Габаритні розміри | 257x195x270 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 10 м |
| Комплектация | кутовий з'єднувальний елемент з мультиадаптером, поплавковий вимикач |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Мощность | 450 Вт |
| Производительность | 6600 л/год |
| Розмір часток у воді | 3 мм |
| Резьба | внутрішнє різьблення: 1 1/4" |
| Степень защиты | IP X8 |
| Давление | 0.6 бар |
- Цена: 5 772 ₴








