
Занурювальний насос Metabo TP 8000 S (0.35 кВт, 8000 л/год) (0250800000). Оригінал
- Нет в наличии
3 836 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Занурювальний насос Metabo TP 8000 S (0.35 кВт, 8000 л/год) (0250800000). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота всасывания | 5 м |
| Висота напору | 7 м |
| Габаритні розміри | 255x195x270 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 10 м |
| Комплектация | кутовий з'єднувальний елемент з мультиадаптером, поплавковий вимикач |
| Матеріал корпуса | пластмаса |
| Мощность | 350 Вт |
| Производительность | 8000 л/год |
| Розмір часток у воді | 3 мм |
| Резьба | внутрішнє різьблення: 1 1/4" |
| Степень защиты | IP X8 |
| Давление | 0.7 бар |
- Цена: 3 836 ₴





