
Віброшліфмашина Makita BO4900V (0.33 кВт, 229 мм). Оригінал
- Нет в наличии
14 700 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина Makita BO4900V (0.33 кВт, 229 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.6 мм |
| Вес | 2.7 кг |
| Габарити платформи | 229х115 мм |
| Габаритні розміри | 289x115x190 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | 193294-5 паперовий мішок та утримувач, P-33043 шліфувальний папір 1 шт. |
| Кількість коливань / ходів | 8000-20000 кол/хв |
| Мощность | 330 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 280х115 мм / 232х115 мм (на липучці) |
| Скорость вращения вала | 4000-10000 об/хв |
- Цена: 14 700 ₴









