
Настільна циркулярна пила Metabo TKHS 315 M - 3,1 WNB (3.1 кВт, 315 мм) (0103153100). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0103153100
40 322 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільна циркулярна пила Metabo TKHS 315 M - 3,1 WNB (3.1 кВт, 315 мм) (0103153100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75 кг |
| Габарити платформи | 800х600 мм |
| Габаритні розміри | 1700x700x1000 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 53 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 0-85 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Внешний диаметр | 315 мм |
| Комплектация | твердосплавне пиляльне полотно зі змінним зубом (24 зуба), паралельний упор, кутовий упор, подовження столу (600x800 мм), пристрій видалення тирси, штовхач |
| Мощность | 3100 Вт |
| Робоча висота | 850 мм |
| Товщина матеріалу на кутовому упорі | 250 мм |
| Скорость вращения вала | 2990 об/хв |
| Швидкість різу | 50 м/с |
| Ширина різу на паралельному упорі | 340 мм |
- Цена: 40 322 ₴




