
Реноватор Metabo MT 400 Quick SET (0.4 кВт) + кейс MetaLoc (601406700). Оригінал
- Нет в наличии
13 479 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Реноватор Metabo MT 400 Quick SET (0.4 кВт) + кейс MetaLoc (601406700). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | підсвічування, підтримка оборотів при навантаженні, держак сумісний з OIS-/Starlock |
| Диаметр насадки | шліфувальної пластини: 93 мм |
| Кут коливання | 1.6° |
| Кількість коливань / ходів | 11000-18500 кол/хв |
| Мощность | 400 Вт |
- Цена: 13 479 ₴



