
Віброшліфмашина Makita BO4565 (0.2 кВт, 190 мм). Оригінал
- Нет в наличии
5 535 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина Makita BO4565 (0.2 кВт, 190 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 1.5 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Габарити платформи | 190х112 мм |
| Габаритні розміри | 219x112x139 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | 193932-9 пилозбірник з тримачем, шліфувальний папір (1 шт.) |
| Кількість коливань / ходів | 28000 кол/хв |
| Мощность | 200 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 114х102 та 93х93 мм |
| Скорость вращения вала | 14000 об/хв |
- Цена: 5 535 ₴





