
Віброшліфмашина Makita 9046 (0.6 кВт, 229 мм). Оригінал
- Нет в наличии
11 953 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина Makita 9046 (0.6 кВт, 229 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 5 мм |
| Вес | 3.1 кг |
| Габарити платформи | 229х115 мм |
| Габаритні розміри | 283x115x219 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | 193294-5 паперовий мішок та утримувач, шліфувальная папір |
| Кількість коливань / ходів | 12000 кол/хв |
| Мощность | 600 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 280х115 мм |
| Скорость вращения вала | 6000 об/хв |
- Цена: 11 953 ₴









