
Акумуляторний шуруповерт для гіпсокартону Makita DFS451Z (18 В, без АКБ, 4 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DFS451Z
9 306 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт для гіпсокартону Makita DFS451Z (18 В, без АКБ, 4 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Габаритні розміри | 281x80x241 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр шурупів | 4 мм |
| Комплектация | тримач з постійним магнітом, хрестоподібна біта №2 та спрямовуюча гільза, без АКБ та ЗП |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | внутренний шестигранник 1/4 " (6.35 мм) |
| Скорость вращения вала | 0-4000 об/хв |
- Цена: 9 306 ₴





