
Акумуляторний рубанок Makita DKP180Z (18 В, без АКБ, 82 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DKP180Z
15 238 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний рубанок Makita DKP180Z (18 В, без АКБ, 82 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Габаритні розміри | 333x157x160 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | 9 мм |
| Глибина стругання | 0-2 мм |
| Комплектация | набір стругальних ножів (встановлений), шаблон для встановлення ножів, паралельний упор 195055-9, без АКБ та ЗП |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Скорость вращения вала | 14000 об/хв |
| Ширина обработки | 82 мм |
- Цена: 15 238 ₴









