
Ранцевий акумуляторний пилосос Makita DVC260Z (2х18 В, без АКБ, 2 л). Оригінал
- Нет в наличии
13 283 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ранцевий акумуляторний пилосос Makita DVC260Z (2х18 В, без АКБ, 2 л). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг |
| Габаритні розміри | 185x230x373 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | вигнута трубка, статева насадка, фільтр HEPA, телескопічна трубка, гнучкий шланг 28х1000 мм, гнучка гумова насадка, набір паперових пилозбірників, без АКБ та ЗП |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Пилозбірник | 2 л |
| Мощность всасывания | 71 мбар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 13 283 ₴









