
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 150-2.5 BL (0.35 кВт, 150 мм) (615025000). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 615025000
36 127 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 150-2.5 BL (0.35 кВт, 150 мм) (615025000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.5 мм |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4.3 м |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, підтримання оборотів при навантаженні, можливість установки платформи 125/150 мм, миттєва зупинка, знімний кабель, підключення пилозбірника |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Комплектация | тарільчастий шліфувальний круг «multi-hole» з липучкою, гайковий ключ |
| Кількість коливань / ходів | 8000-20000 кол/хв |
| Мощность | 350 Вт |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 4000-10000 об/хв |
- Цена: 36 127 ₴






