
Акумуляторний пилосос Makita CL111DWI (10.8 В, 1.5 А*год, 0.6 л). Оригінал
- Нет в наличии
5 594 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пилосос Makita CL111DWI (10.8 В, 1.5 А*год, 0.6 л). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 1 кг |
| Габаритні розміри | 906x102x109 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | акумулятор 10.8 В 1.5 А*год, 196829-1 зарядний пристрій, 123488-8 насадка для підлоги, 451243-1 щілинна насадка, 451244-9 трубка, 451245-7 тримач трубки, 443060-3 мішок для попереднього фільтра, 451208-3 попередній фільтр |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Пилозбірник | 0.6 л |
| Мощность всасывания | 34 мбар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 5 594 ₴





