
Акумуляторний пилосос Makita CL106FDWA (10.8 В, 2 А*год, 0.6 л). Оригінал
- Нет в наличии
7 020 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пилосос Makita CL106FDWA (10.8 В, 2 А*год, 0.6 л). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 1.1 кг |
| Габаритні розміри | 975x100x150 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | акумулятор BL1020 (10.8 В, 2 А*год), зарядний пристрій DC10WC, 123488-8 насадка для підлоги, 451243-1 щілинна насадка, 451244-9 трубка, 451245-7 держатель трубки, 443060-3 мішок для попереднього фільтра, 451208- 3 попередній фільтр |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Пилозбірник | 0.6 л |
| Мощность всасывания | 24 мбар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время работы | 40 хв від BL1040B |
- Цена: 7 020 ₴



