
Електролобзик Metabo STEB 140 Industrial (0.75 кВт, 3100 об/хв) (601402000). Оригінал
- Нет в наличии
18 223 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик Metabo STEB 140 Industrial (0.75 кВт, 3100 об/хв) (601402000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 140 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 35 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | регулювання кількості ходів |
| Комплектация | шестигранний ключ |
| Кут нахилу / повороту | -45/+45° |
| Мощность | 750 Вт |
| Ступені маятникового ходу | є (4 ступені) |
- Цена: 18 223 ₴







