
Акумуляторний перфоратор Makita HR003GM201 (36 В, 2х4 А*год, 2.8 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: HR003GM201
51 952 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Makita HR003GM201 (36 В, 2х4 А*год, 2.8 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х4 А*год |
| Вес | 4.6 кг |
| Габаритні розміри | 373x102x238 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 28 мм (коронкою - 54 мм) |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.8 Дж |
| Комплектация | акумулятори BL4040 х 2 шт. (40 В, 4 А*год), зарядний пристрій DC40RA, MakPAc кейс |
| Количество ударов | 5000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, удар |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-980 об/хв |
- Цена: 51 952 ₴








