
Акумуляторний лобзик Metabo STAB 18 LTX 100 + metaBOX 145 L (18 В, без АКБ) (601003840). Оригінал
- Нет в наличии
10 899 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Metabo STAB 18 LTX 100 + metaBOX 145 L (18 В, без АКБ) (601003840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 22 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 100 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 25 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | регулювання кількості ходів |
| Комплектация | всмоктувальний патрубок, захисне скло, пластина захисту від стружок, шестигранний ключ, metaBOX 145 L, без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Кут нахилу / повороту | -45/+45° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ступені маятникового ходу | є (4 ступені) |
- Цена: 10 899 ₴



