
Акумуляторний лобзик Metabo STA 18 LTX 140 (18 В, без АКБ) (601405890). Оригінал
- Нет в наличии
20 076 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Metabo STA 18 LTX 140 (18 В, без АКБ) (601405890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 140 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 35 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | регулювання кількості ходів |
| Комплектация | захисна пластина (пластмасова), пластина захисту від стружок, без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Кут нахилу / повороту | -45/+45° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ступені маятникового ходу | є (4 ступені) |
- Цена: 20 076 ₴




