
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL Compact (18 В, без АКБ) (602366850). Оригінал
- Нет в наличии
9 486 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL Compact (18 В, без АКБ) (602366850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 16 мм |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | підсвічування, поворот пиляльного полотна на 180° |
| Комплектация | пиляльне полотно для дерева і металу, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion/LiHD |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип крепежа | безключове |
- Цена: 9 486 ₴




