
Акумуляторні листові ножиці Metabo SCV 18 LTX BL 1.6 (18 В, без АКБ) (601615850). Оригінал
- Нет в наличии
24 100 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні листові ножиці Metabo SCV 18 LTX BL 1.6 (18 В, без АКБ) (601615850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 2 мм (250 Н/кв. мм) |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 1.6 мм (400 Н/кв. мм); 1.2 (600 Н/кв. мм); 0.7 (800 Н/кв. мм) |
| Комплектация | 2 двосторонні ножі, товщиномір, 2 шестигранні ключі, без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 1350-4840 ход/хв |
| Мінімальний радіус різу | 15 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Швидкість різу | 7 м/хв |
- Цена: 24 100 ₴





