
Дрель ударная Metabo SBE 650 (0.65 кВт, 2800 об/мин) (600742000)
- Нет в наличии
- Код: 600742000
2 330 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Metabo SBE 650 (0.65 кВт, 2800 об/хв) (600742000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Питание | |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр затискної шийки | 43 мм |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, свердлильні патрони з зубчастим вінцем, ключі сверлильного патрона |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 10 Н*м |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 1500 об/хв |
| Количество ударов | 44800 уд/хв |
| Патрон | різьбовий, ключовий, внутр. шестигранник 1/4", 1.5-13 мм |
| Мощность | номінальна споживана - 650 Вт; віддавана - 320 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-2800 об/хв |
- Цена: 2 330 ₴


