
Акумуляторний кутовий ударний гайковерт Makita TL064DZ (10.8 В, без АКБ, 60 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
10 911 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кутовий ударний гайковерт Makita TL064DZ (10.8 В, без АКБ, 60 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Габаритні розміри | 361x66x86 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | гачок 346909-5, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 60 Н*м |
| Количество ударов | 3300 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Патрон | 1/4", 6.35 мм |
| Резьба | М4-М12 |
| Скорость вращения вала | 0-2000 об/хв |
- Цена: 10 911 ₴






