
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP001GD201 (40 В, 2х2.5 А*год, 150 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: HP001GD201
37 193 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP001GD201 (40 В, 2х2.5 А*год, 150 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2.5 А*год |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 182х86х275 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 20 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 50 мм (коронкою - 152 мм) |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 20 мм |
| Комплектация | акумулятори BL4025 40 В, 2.5 А*год (2 шт.), зарядний пристрій DC40RA, кейс Makpac |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 150 / 68 Н*м |
| Количество ударов | 39000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 2600 об/хв |
- Цена: 37 193 ₴








