
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP487Z (18 В, без АКБ, 40 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DHP487Z
9 222 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP487Z (18 В, без АКБ, 40 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Габаритні розміри | 164x81x248 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 40 / 23 Н*м |
| Количество ударов | 25500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | 1700 об/хв |
- Цена: 9 222 ₴





