
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP486Z (18 В, без АКБ, 130 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
16 401 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP486Z (18 В, без АКБ, 130 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 178x81x265 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 76 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 130 / 65 Н*м |
| Количество ударов | 31500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 2100 об/хв |
- Цена: 16 401 ₴









