
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB181RFE (18 В, 2х3 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
18 857 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB181RFE (18 В, 2х3 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х3 А*год |
| Вес | 3.5 кг |
| Габарити оброблюваного матеріалу | 64 / 64 мм |
| Габарити полотна | 835х13х0.5 мм |
| Габаритні розміри | 468x197x233 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | акумулятор 193533-3 (2 шт., 18 В, 3 А*год), зарядний пристрій 195584-2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Швидкість різу | 192 м/хв |
- Цена: 18 857 ₴




