
Акумуляторна шабельна пила Makita JR001GM201 (36 В, 2х4 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: JR001GM201
48 857 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила Makita JR001GM201 (36 В, 2х4 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х4 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 32 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Габаритні розміри | 439x83x239 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 255 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Комплектация | акумулятори BL4040х2 шт. (36 В, 4 А*год), зарядний пристрій DC40RA, MakPAc кейс |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
- Цена: 48 857 ₴



