
Акумуляторна шабельна пила Makita DJR188Z (18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DJR188Z
11 170 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила Makita DJR188Z (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 20 мм |
| Вес | 2.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 255 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Комплектация | без АКБ та ЗП |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
- Цена: 11 170 ₴







