
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL I (18 В, без АКБ) (602360850). Оригінал
- Нет в наличии
12 472 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL I (18 В, без АКБ) (602360850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 68 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозатискні свердлильні патрони, додаткова рукоятка, гачок для носіння на ремені і відділення для насадок, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65/130 Н*м |
| Количество ударов | 38000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, швидкозатискний |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, закручування |
| Тип | ударний |
| Скорость вращения вала | 0-550/0-2000 об/хв |
- Цена: 12 472 ₴







