
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LT Compact (18 В, 2х2 А*год) (602103510). Оригінал
- Нет в наличии
15 734 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LT Compact (18 В, 2х2 А*год) (602103510). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | патрон, гачок, 2 акумулятори Li-Power (18 В/2 А*год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 145 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 34/60 Н*м |
| Количество ударов | 27200 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, швидкозатискний |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, закручування |
| Тип | ударний |
| Скорость вращения вала | 0-450/0-1600 об/хв |
- Цена: 15 734 ₴







