
Акумуляторна газонокосарка Metabo RM 36-18 LTX BL 46 (18 В, 460 мм, без АКБ) (601606850). Оригінал
- Нет в наличии
19 964 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Metabo RM 36-18 LTX BL 46 (18 В, 460 мм, без АКБ) (601606850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-80 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | мішок-приймач, серповидний ніж, мульчующий клин, ключ безпеки, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Система регулювання висоти ножа | зрізу: 7 рівнів |
| Тип двигателя | безщітковий |
| травозбірник | 55 л |
| Скорость вращения вала | 3400 об/хв |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 19 964 ₴









