
Стрічкова шліфувальна машина Metabo RBE 9-60 Set (0.9 кВт, 60 мм) (602183510). Оригінал
- Нет в наличии
32 855 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічкова шліфувальна машина Metabo RBE 9-60 Set (0.9 кВт, 60 мм) (602183510). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | кут охоплення: 190°, плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, підтримання оборотів при навантаженні |
| Диаметр трубы | 60 мм |
| Мощность | 900 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 30х533 мм |
| Скорость движения ленты | 8-14 м/с |
- Цена: 32 855 ₴






