
Акумуляторна шабельна пила Metabo PowerMaxx SSE 12 BL + кейс (12 В, без АКБ) (602322840). Оригінал
- Нет в наличии
12 572 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила Metabo PowerMaxx SSE 12 BL + кейс (12 В, без АКБ) (602322840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 16 мм |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | підсвічування, поворот пиляльного полотна на 180° |
| Комплектация | пиляльне полотно, metaBOX 145; без акумулятора і зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion/LiHD |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип крепежа | безключове |
- Цена: 12 572 ₴





