
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo PowerMaxx SSD 12 (12 В, без АКБ) (601114890). Оригінал
- Нет в наличии
3 947 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo PowerMaxx SSD 12 (12 В, без АКБ) (601114890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.86 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Комплектация | гачок для ременя, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 115 Н*м |
| Количество ударов | 3500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | внутрішній шестигранник 1/4" 6.35 мм) |
| Скорость вращения вала | 0-2500 об/хв |
- Цена: 3 947 ₴
