
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB 12 (12 В, без АКБ) (601076890). Оригінал
- Нет в наличии
3 368 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB 12 (12 В, без АКБ) (601076890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 18 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | бічний тримач біти, гачок, вставка в кейс MetaLoc, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 17/40 Н*м |
| Количество ударов | 21000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, закручування |
| Тип | ударний |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1400 об/хв |
- Цена: 3 368 ₴


