
Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 Quick (12 В, 40 Н*м, без АКБ) (601037890). Оригінал
- Нет в наличии
5 717 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 Quick (12 В, 40 Н*м, без АКБ) (601037890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.91 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 18 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | швидкозмінні свердлильні патрони, гачок для носіння на ремені і відділення для насадок, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 17/40 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 1-10 мм, швидкозатискний, безключовий |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-360/0-1400 об/хв |
- Цена: 5 717 ₴




