
Акумуляторна орбітальна шліфмашина Makita DPO600Z (18 В, без АКБ, 150 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DPO600Z
20 191 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна орбітальна шліфмашина Makita DPO600Z (18 В, без АКБ, 150 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 5.5 мм |
| Вес | 3.1 кг |
| Габаритні розміри | 530x148x126 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Комплектация | акумулятор та зарядка в комплект не входять |
| Кількість коливань / ходів | 0-6800 об/хв |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Тип крепежа | Кріплення на липучку |
- Цена: 20 191 ₴

