
Акумуляторний перфоратор Metabo PowerMaxx BH 12 BL 16 (12 В, 2х2А*год, 1.3 Дж) (600207500). Оригінал
- Нет в наличии
15 148 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo PowerMaxx BH 12 BL 16 (12 В, 2х2А*год, 1.3 Дж) (600207500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | підсвічування, підтримка оборотів при навантаженні, захист двигуна від перевантаження, антивібраційна система, плавний пуск |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.3 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, 2 акумуляторних блоки Li-Power (12 В/2 А*год), зарядний пристрій SC 30, metaBOX 145 |
| Количество ударов | 5250 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | безударне свердління, пробивання отворів |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-730 об/хв |
- Цена: 15 148 ₴





