
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM530PT4 (2х18 В, 4х5 А*год, 530 мм). Оригінал
- Нет в наличии
60 170 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM530PT4 (2х18 В, 4х5 А*год, 530 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4х5 А*год |
| Висота обробки | 20-100 мм |
| Габаритні розміри | 1630x590x1095 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | викид скошеної трави: задній у мішок, бічний |
| Комплектация | акумулятори 4х5 А*год, зарядний пристрій DC18RD, монтажний ключ, ніж для різки трави, збірник трави |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Площадь обработки | 2000 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 10-ступінчасте |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 70 л, тканина |
| Скорость вращения вала | 2300/2800 об/хв |
| Ширина обработки | 530 мм |
- Цена: 60 170 ₴








