
Самохідна акумуляторна газонокосарка Makita DLM462PT4 (2х18 В, 4х5 А*год, 460 мм). Оригінал
- Нет в наличии
64 697 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна акумуляторна газонокосарка Makita DLM462PT4 (2х18 В, 4х5 А*год, 460 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 35.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4х5 А*год |
| Висота обробки | 20-100 мм |
| Габаритні розміри | 1690х565х1095 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок |
| Комплектация | акумулятори 4х5 А*год, зарядний пристрій DC18RD, монтажний ключ, ніж для різки трави, збірник трави |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Площадь обработки | 1900 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 10-ступінчасте |
| Тип пересування | самохідна |
| Травозбірник | 60 л, комбінований (пластмаса/тканина) |
| Скорость вращения вала | 2500/3300 об/хв |
| Скорость передвижения | 2.5-5 км/год |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 64 697 ₴









