
Реноватор Metabo MT 400 Quick (0.4 кВт) (601406000)
- Нет в наличии
- Код: 601406000
7 502 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Реноватор Metabo MT 400 Quick (0.4 кВт) (601406000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | підсвічування, підтримка оборотів при навантаженні |
| Диаметр насадки | шліфувальної пластини: 93 мм |
| Комплектация | занурювальне пиляльне полотно (32 мм HCS, дерево), трикутна шліфувальна пластина 93 мм на липучці, перехідник пристрою пиловидалення, мультиадаптер |
| Кут коливання | 1.6° |
| Кількість коливань / ходів | 11000-18500 кол/хв |
| Мощность | 400 Вт |
- Цена: 7 502 ₴



