
Акумуляторна заглибна циркулярна пила Metabo KT 18 LXT 66 BL + кейс (18 В, 165 мм, без АКБ) (601866840).
- Нет в наличии
- Код: 601866840
22 806 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна заглибна циркулярна пила Metabo KT 18 LXT 66 BL + кейс (18 В, 165 мм, без АКБ) (601866840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 43 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 66 мм |
| Диаметр диска | 165 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм. |
| Комплектация | пиляльний диск, шестигранний ключ, мішок-пилозбірник, кейс metaBOX 340, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Кут нахилу / повороту | -1/+46° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Система регулювання висоти ножа | різ: 0-66 мм |
| Скорость вращения вала | 2250-5000 об/хв |
| Швидкість різу | 43 м/с |
- Цена: 22 806 ₴









