
Акумуляторні ножиці по металу Makita DJN161Z (18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DJN161Z
21 535 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні ножиці по металу Makita DJN161Z (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 2.5 мм (200 Н/мм²) |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 1.6 мм (400 Н/мм²) |
| Комплектация | акумулятор та зарядка в комплект не входять |
| Кількість коливань / ходів | 1900 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
- Цена: 21 535 ₴

