
Дискова пила Metabo KS 55 FS + кейс (1.2 кВт, 160 мм) (600955500). Оригінал
- Нет в наличии
10 028 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дискова пила Metabo KS 55 FS + кейс (1.2 кВт, 160 мм) (600955500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 39 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 55 мм |
| Глибина різу | з направляючою: 50 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм. |
| Внешний диаметр | 160 мм |
| Комплектация | твердосплавний пиляльний диск (18 зубів), паралельний упор, з'єднувальний елемент для видалення пилу, шестигранний ключ, пластиковий кофр |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 5 Н*м |
| Кут нахилу / повороту | 0/+47° |
| Мощность | 1200 Вт |
| Скорость вращения вала | 5600 об/хв |
| Швидкість різу | 47 м/с |
- Цена: 10 028 ₴




