
Акумуляторна ручна циркулярна пила Metabo KS 18 LTX 66 BL (18 В, 165 мм, без АКБ) (611866850). Оригінал
- Нет в наличии
18 809 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ручна циркулярна пила Metabo KS 18 LTX 66 BL (18 В, 165 мм, без АКБ) (611866850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 3.5 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 43 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 66 мм |
| Глибина різу | з направляючою: 61 мм |
| Внешний диаметр | 165 мм |
| Комплектация | пильний диск, паралельний упор, шестигранний ключ, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Кут нахилу / повороту | 0/+46° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Система регулювання висоти ножа | різ: 0-66 мм |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 4800 об/хв |
| Швидкість різу | 43 м/с |
- Цена: 18 809 ₴






