
Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 600 (18 В, без АКБ, 7259 Н) (601207850). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 601207850
18 288 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 600 (18 В, без АКБ, 7259 Н) (601207850). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Усилие | 7259 Н |
| Комплектация | тубус (600 мл), диск для випресування плівкових картриджів, диск для випресування жорстких картриджів, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Объем | 600 мл |
| Підходить для | картриджів, м'яких туб |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Скорость подачи | 1-10 мм/с |
- Цена: 18 288 ₴
