
Перфоратор Metabo KHEV 5-40 BL (1.15 кВт, 8.7 Дж) (600765500). Оригінал
- Нет в наличии
31 938 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Metabo KHEV 5-40 BL (1.15 кВт, 8.7 Дж) (600765500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 6 м |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 40 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 105 мм |
| Энеpгия удаpа | 8.7 Дж |
| Комплектация | прогумована додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, змазка для хвостовика інструменту, серветка для очищення, пластиковий кофр |
| Количество ударов | 2900 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1150 Вт |
| Режимы работы | ударне свердління (буріння), довбання |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 350/500 об/хв |
- Цена: 31 938 ₴





