
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32 (18 В, 2х5.2 А*год, 3.1 Дж) (600796650). Оригінал
- Нет в наличии
46 092 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32 (18 В, 2х5.2 А*год, 3.1 Дж) (600796650). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5.2 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 32 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 3.1 Дж |
| Комплектация | швидкозмінний патрон SDS-Plus, швидкозмінний патрон для безударного свердління, антивібраційна додаткова рукоятка, 2 акумулятори, 2 зарядні пристрої, обмежувач глубини свердління, вкладка в кейс MetaLoc |
| Количество ударов | 4500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | безударне свердління, ударне свердління (буріння), довбання |
| Тип аккумулятора | Li-Ion/Li-Power |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-1100 об/хв |
- Цена: 46 092 ₴



