
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 40 (18 В, 8.6 Дж, без АКБ) (600752840). Оригінал
- Нет в наличии
28 386 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 40 (18 В, 8.6 Дж, без АКБ) (600752840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 40 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 105 мм |
| Энеpгия удаpа | 8.6 Дж |
| Комплектация | прогумована додаткова рукоятка, додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, змазка для хвостовика інструменту, серветка для очищення, пластиковий кофрбез акумулятора і зарядного пристрою |
| Количество ударов | 3200 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-max |
| Режимы работы | ударне свердління (буріння), довблення |
| Тип аккумулятора | Li-Ion/LiHD |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 450-580 об/хв |
- Цена: 28 386 ₴





