
Акумуляторний кущоріз Makita DUH551Z (2х18 В, без АКБ, 550 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DUH551Z
14 391 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кущоріз Makita DUH551Z (2х18 В, без АКБ, 550 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.1 кг |
| Габаритні розміри | 1061x225x199 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина ножа | 550 мм |
| Діаметр гілки | 18 мм |
| Комплектация | без акумулятора і зарядки |
| Кількість коливань / ходів | 2000-3600 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Різальна система | протихідний безпечний ніж з алмазним загостренням |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 14 391 ₴



