
Кромковий фрезер для металу Metabo KFM 15-10 F (1.5 кВт) (601752500). Оригінал
- Нет в наличии
117 739 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кромковий фрезер для металу Metabo KFM 15-10 F (1.5 кВт) (601752500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | ширина фаски: 14 мм; висота фаски: 10 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Комплектация | викрутка Torx 15, додаткова скобоподібна рукоятка, 3 ріжучі пластини, упорний ролик, викрутка 4 мм, гайковий ключ 10 мм |
| Мінімальний радіус різу | заокруглення: 75 мм |
| Мощность | 1500 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | 0.1 мм |
| Скорость вращения вала | 7800-12200 об/хв |
- Цена: 117 739 ₴







